• Rozmiary
 • Dostawa
 • O firmie
 • Artykuły
 • Buty wojskowe Magnum Amazon 4 - NOWE

  PLN 170.00

  W magazynie

  Napisz recenzję  Opis produktu

   

  Buty Magnum amzon 4 to bardzo wygodne obuwie wykonane z zamszu, ze wstawkami z cordury, wnętrze buta wykonane z miękkiej wyściółki, zapewniającej komfort podczas chodzenia. Wkładka antybakteryjna wykonana w technologii, która wyprowadza wilgoć na zewnątrz i jednocześnie zabija bakterie. Język został połączony z butem tak, aby zapobiec dostaniu się piasku do wnętrza. Od kostki wyposażone w system szybkiego sznurowania buta. Podeszwa buta została wykonana z bardzo solidnej i olejoodpornej gumy.

  Wkładka agion zapewnia powolne uwalnianie jonów srebra, które zwiększa się wraz ze wzrostem temperatury i wilgoci, aby przeciwdziałać optymalnym warunkom dla rozwoju bakterii. Wraz ze wzrostem wilgotności więcej jonów srebra jest uwalnianych w celu zapobiegania tworzenia się nieprzyjemnych zapachów. 
  Na poziomie molekularnym jony srebra wiążą bakterie, czyniąc je obojętnymi. 
  Jednak szybkość uwalniania jest ograniczona, aby zapewnić długotrwałą ochronę i usunąć gromadzeniu się nieprzyjemnych zapachów wytwarzanych podczas wysiłku. 
  Ze względu na powolne uwalnianie jonów Agion związek przeciwbakteryjny pozostaje skuteczny przez dłuższy czas niż inne związki i chroni przed większą ilością bakterii.

  Informacja o produkcie

  Typ ProduktuOdzież
  Cena (z VAT)PLN 170.00
  Dostępność W magazynie
  Liczba opinii 0

  Recenzje klientów

  Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych recenzji - napisz piewszą.